Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Łaziskach: Dwóch motocyklistów nie żyje

Utworzony przez woj, 12 września 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
eee pacanku no jak policja nic nie robi? przeciez pomogła nam później blokowac drogi żebyśmy spokojnie mogli przedefiladować przez miasto. oj przepraszam! nie znasz tego słowa? hehe innych poprawiasz że pisze sie motocyklem a sam motórujesz ;D bawi mnie to jak sie pyrgasz tutaj. życzę ci żeby ci się w życiu trafił choć w 1procencie taki babochłop jak ja. Wtedy uznasz że Pana Boga za nóżki złapałeś. Na więcej nie zasługujesz. Użyj mózgu i powpieniaj się jeszcze. Ja tu czytam na głos twoje wypociny, wszyscy mają polewkę z ciebie ;D Dawaj dawaaaj ;] na jednym kółeczku bo chyba jeszcze uzywasz dodatkowych 2 z tyłu żebyś sie na swoim rowerku nie przewrócił ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też opolanka- daj maila to moze tobie sie uda wysłać. mi znowu staje na 51 proc ;/ nie wiem whats' going on?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
też opolanka- daj maila to moze tobie sie uda wysłać. mi znowu staje na 51 proc ;/ nie wiem whats' going on?
jak ci staje to włóż w rure wydechową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
Użytkownik który ukrywa się pod nickiem Gość to idiota, który widać jest tak zazdrosny o czyjąś pasję, że juz o 6 rano z minutami (pewnie nie mógł spać. owsiki w du***?) wstał i poodpisywał na każdy post. sam pokazujesz jaki deb***ny i zawistny jestes. Tą "panienka na koźle" byłam ja i żałuje że ci dupy nie rozjechaliśmy to byłby taki miły akcent, wisienka na torcie ;] nie odpisuj. Już wiem czego sie po tobie spodziewać. Pewnie juz włączyłeś wikipedię by używając wszelkich możliwych MĄDRYCH słów wyrazić swoje obrzydzenie faktem, że istnieją ludzie z pasją. Pewnie kiedy cię mijamy az sie trzesiesz z zazdrości czemu ciebie z nami nie ma. Zeby jezdzić MOTÓREM trzeba miec prócz pieniążków jeszcze kilka cech których brak u przeciętnych kierowców. Ale nawet o tym nie masz pojecia bo przeciez jezdzisz rowerkiem ;] Już cię czaje gosciu, pamiętam ciebie i kobietę która prawie wlazła nam pod koło aż sie sama wystraszyła. Ty jestes nieudacznik życiowy i stąd ten jad ;]
Mała wyluzuj... To co piszesz świadczy tylko o tobie Fakt, ci ludzie zginęli, ale szopka na ulicach miasta (nie mająca nic wspólnego z pogrzebem!!!) to czysta samowolka. A potem ryk motorów można było słyszeć do późnej nocy. Widać ta śmierć niczego was nie nauczyła... Wyprzedzanie z prawej i lewej aut, a potem nagły skręt w prawo to u was norma, czy czysta pogarda dla innych użytkowników dróg? Był Skoków, są Łaziska - c.d.n. moto-straceńcy A może ktoś ma nagranie kazania? Niech zamieści go necie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje. Zniżyłam wypowiedź poziomem do tamtego madraali bo żeby mnie zrozumiał musiałąm uzyć jego języka. Nie widziałam nigdy żeby ktos wyprzedzał auto z prawej. Kiedy miastem idzie defilada obowiazują inne reguły. Niepisane. Inteligentni ludzie nie potrzebują tłumaczenia. Każdy kierowca uszanował to, stał i czekał podziwiając kolumnę. To jest NASZ sposób na pożegnanie kolegi. Kiedy wkraczamy w nowy etap (ślub) takze świetujemy defiladą. wtedy oczywiście wygląda to podobnie. No może próczy tego ryku. Te wyjące motocykle mozesz odbierać jako nasz płacz nad losem przyjaciela. Zreszta... prawdziwe łzy też były...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. choiny w lbn, prawie codziennie kilku idiotów na kosiarkach swiruje i jezdzi na jednym kole, telefon na policje nic nie daje, przyjezdzają a idioci na motóach którzy byli tak odważni, uciekają jak szczur. W sumie się nie dziwie, spod mózgu paruje i nie bardzo gdzie ma ta zawiesina uciekać skoro skorupa na łbie. Ja nie piszę tutaj o prawdziwych motocyklistach a o idiotach kierowcach motórów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
masz racje. Zniżyłam wypowiedź poziomem do tamtego madraali bo żeby mnie zrozumiał musiałąm uzyć jego języka. Nie widziałam nigdy żeby ktos wyprzedzał auto z prawej. Kiedy miastem idzie defilada obowiazują inne reguły. Niepisane. Inteligentni ludzie nie potrzebują tłumaczenia. Każdy kierowca uszanował to, stał i czekał podziwiając kolumnę. To jest NASZ sposób na pożegnanie kolegi. Kiedy wkraczamy w nowy etap (ślub) takze świetujemy defiladą. wtedy oczywiście wygląda to podobnie. No może próczy tego ryku. Te wyjące motocykle mozesz odbierać jako nasz płacz nad losem przyjaciela. Zreszta... prawdziwe łzy też były...
załosne przedtawienie, jak chcecie się jednoczyć z kolegą to w drzewo przy 200!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
masz racje. Zniżyłam wypowiedź poziomem do tamtego madraali bo żeby mnie zrozumiał musiałąm uzyć jego języka. Nie widziałam nigdy żeby ktos wyprzedzał auto z prawej. Kiedy miastem idzie defilada obowiazują inne reguły. Niepisane. Inteligentni ludzie nie potrzebują tłumaczenia. Każdy kierowca uszanował to, stał i czekał podziwiając kolumnę. To jest NASZ sposób na pożegnanie kolegi. Kiedy wkraczamy w nowy etap (ślub) takze świetujemy defiladą. wtedy oczywiście wygląda to podobnie. No może próczy tego ryku. Te wyjące motocykle mozesz odbierać jako nasz płacz nad losem przyjaciela. Zreszta... prawdziwe łzy też były...
Ten wyprzedzający z prawej to pikuś, ale ten z lewej, który zaraz skręcił w prawo (przeciął tor jazdy samochodowi jadącemu na wprost) to czysty samobójca! A defilada jechała z przeciwnego kierunku... Gdzie ten matoł tak się śpieszył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=-XvTWI8w__0 zapraszam przyjaciół Roberta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Gościu gdyby tutaj był dostępny jakikolwiek tor to ćwiczeń to właśnie tam by jezdzili. Niczego takiego nie ma wiec szukaja prostego ładnego asfaltu i tam cwiczą. Tak to już jest... Jak sie nie ma co się lubi to się lubi co sie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=-XvTWI8w__0
Co motocyklista robił na chodniku - 1min.5s?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
też opolanka- daj maila to moze tobie sie uda wysłać. mi znowu staje na 51 proc ;/ nie wiem whats' going on?
Spokojnie kochana,poczekamy az Ci sie uda jesli nie to moze ten kolega z goldwinga wstawi na youtube.pl. Kate,z checia podalabym e-maila i wiekszosc osob by tak zrobila ale mamy tu TROLA,ktory moze zasmiecac nasze skrzynki-chyba zrozumiesz,choc osobiscie jest mi bardzo przykro.Pochodze z Opola ale mieszkam teraz daleko i znam rodzine Roberta jak i Darka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez opolanka napisał:
Spokojnie kochana,poczekamy az Ci sie uda jesli nie to moze ten kolega z goldwinga wstawi na youtube.pl. Kate,z checia podalabym e-maila i wiekszosc osob by tak zrobila ale mamy tu TROLA,ktory moze zasmiecac nasze skrzynki-chyba zrozumiesz,choc osobiscie jest mi bardzo przykro.Pochodze z Opola ale mieszkam teraz daleko i znam rodzine Roberta jak i Darka.
Jak to pisalam to nie mialam ostatniej strony i nie wiedzialam Kate,ze juz wstawilas ten film.To jest chyba z Twojego aparatu.Domyslam sie,ze bedzie cos wiecej. PS.Nie karmic TROLAAA..... Pozdrowionka dla ziomkow i motocyklistow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kate,bardzo Ci dziekuje za film.Jestes na miejscu i moze dasz rade pozniej wrzucic cos wiecej. Obejrzalam namiastke Opola,aczkolwiek w przykrych okolicznosciach. Ja tez pozdrawiam swoich ziomali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim motocyklistom, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu i ostatniej "drodze" mojego brata Roberta. Dla mnie był najlepszym bratem, a dla moich córek najlepszym wujkiem. Życzę wam szerokich dróg, żebyście zawsze wracali bezpiecznie do domu. Z wyrazami podziękowania i szacunku, siostra Roberta - Iwona. Proszę o wysłanie mi na maila filmów i zdjęć z pogrzebu, będę bardzo wdzięczna. alicja-chabros@wp.pl z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez bardzo bym chciała obejrzeć coś jeszcze bo po tym krótkim filmiku można stwierdzić ze to było wspaniale "pożegnanie" ludzie potrafią się jednoczyć pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
Użytkownik który ukrywa się pod nickiem Gość to idiota, który widać jest tak zazdrosny o czyjąś pasję, że juz o 6 rano z minutami (pewnie nie mógł spać. owsiki w du***?) wstał i poodpisywał na każdy post. sam pokazujesz jaki deb***ny i zawistny jestes. Tą "panienka na koźle" byłam ja i żałuje że ci dupy nie rozjechaliśmy to byłby taki miły akcent, wisienka na torcie ;] nie odpisuj. Już wiem czego sie po tobie spodziewać. Pewnie juz włączyłeś wikipedię by używając wszelkich możliwych MĄDRYCH słów wyrazić swoje obrzydzenie faktem, że istnieją ludzie z pasją. Pewnie kiedy cię mijamy az sie trzesiesz z zazdrości czemu ciebie z nami nie ma. Zeby jezdzić MOTÓREM trzeba miec prócz pieniążków jeszcze kilka cech których brak u przeciętnych kierowców. Ale nawet o tym nie masz pojecia bo przeciez jezdzisz rowerkiem ;] Już cię czaje gosciu, pamiętam ciebie i kobietę która prawie wlazła nam pod koło aż sie sama wystraszyła. Ty jestes nieudacznik życiowy i stąd ten jad ;]
Ładnie gościowi dałaś :Ja chciałam grzecznie kulturalnie żeby dał sobie spokój nie lubię chamstwa ale chyba do niego nie dociera ze nikt go tu nie chce : Tak on jest zazdrosny bo ma tylko rower ja też mam tylko rower i to stary ale ja nie zazdroszcze przeciwnie uwielbiam motory i życzę wam szerokiej drogi i tak trzymajcie POZDRAWIAM MOTOCYKLISTÓW Nawet siostra Roberta cieszyła się ze przyjechalista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Ładnie gościowi dałaś :Ja chciałam grzecznie kulturalnie żeby dał sobie spokój nie lubię chamstwa ale chyba do niego nie dociera ze nikt go tu nie chce : Tak on jest zazdrosny bo ma tylko rower ja też mam tylko rower i to stary ale ja nie zazdroszcze przeciwnie uwielbiam motory i życzę wam szerokiej drogi i tak trzymajcie POZDRAWIAM MOTOCYKLISTÓW Nawet siostra Roberta cieszyła się ze przyjechalista
miałem się nie odzywać, ale na patologie trzeba odpowiedzieć. Przede wszystkim idioci to nie jest wasze forum i nikt mi nie bedzie pisać barany ze mam tu nie wchodzic, zazdrosny nie jestem bo niby o co???? Jak dla mnie mozecie sobie te szopki na motórach i te załosne "defilady czerwone" urządzać nawet co godzine, zawsze jednego matoła mniej na motórze. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
miałem się nie odzywać, ale na patologie trzeba odpowiedzieć. Przede wszystkim idioci to nie jest wasze forum i nikt mi nie bedzie pisać barany ze mam tu nie wchodzic, zazdrosny nie jestem bo niby o co???? Jak dla mnie mozecie sobie te szopki na motórach i te załosne "defilady czerwone" urządzać nawet co godzine, zawsze jednego matoła mniej na motórze. AMEN
Kolego po to jest forum.Ludzie mogą się wypowiadać. Najpierw naucz się poprawnie pisać po polsku,dopiero odpowiadaj na jakiś post. Sam nie jestem motocyklistą,więc nie rozumiem skąd taka niechęć i zawiść ze strony innych. I nie używaj słów,których znaczenia nie znasz. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś chamski i mniej jak 0 znamy cie uważaj.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...